DOBRÁ NÁLADA

Vonný sójový vosk do aromalampy se směsí 100% esenciálních olejů, jejichž vůně napomáhá k uvolnění při stresových situacích, přispívá k lepší psychické i fyzické pohodě, osvěží a pozvedne náladu.

Použité EO: vanilka, růžový grapefruit, bergamot.

Balení 9 ks hvězdiček - 54g +/- 5g

170 Kč
Skladem

Vonné vosky kendl.s jsou odlévané ručně ze sójového vosku, který je zdravější a ekologičtější alternativou ke klasickému parafínovému vosku, neboť se při jeho zahřívání nevylučují žádné škodlivé látky. 

K aromatizaci používám pouze 100% přírodní esenciální oleje.

Vanilka - esenciální olej z vanilky má uklidňující vůni, vanilka je oblíbená zejména pro své uvolňujícími, relaxačními a také afrodiziakálními účinky. Pomáhá při depresích, úzkostech, nervozitě a psychickém vypětí.

Růžový grapefruit - silice z růžového grepu je antidepresivní, stimulující a osvěžující.

Bergamot - esenciální olej z bergamotu zmírňuje psychickou a fyzickou únavu a pomáhá při depresích.

Balení obsahuje 9 ks vosků ve tvaru hvězdičky, 1 ks má cca 6g. 

Obsahuje sušené okvětní lístky růže stolisté.

 

Použití: do misky aromalampy vložte množství vosku podle požadované intenzity vůně. Pod miskou zapalte čajovou svíčku. Aromalampa by neměla být nižší než 15 cm, aby nedocházelo k nadměrnému zahřívání vosku. 1 hvězdička uvolňuje vůni min. po dobu 3 hodin.

Bezpečnostní upozornění: Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Pouze k dekoračním účelům, vosk neslouží ke konzumaci. Používejte vhodné nádoby, vosk se po zahřátí rozpouští. Neumisťujte zapálenou aromalampu s voskem poblíž hořlavých materiálů.