KLIDNÝ SPÁNEK

Vonný sójový vosk do aromalampy se směsí 100% esenciálních olejů, jejichž vůně společně napomáhají k uvolnění fyzického i psychického napětí a přispívají ke klidnému usínání a spánku.

Použité EO: levandule, červený pomeranč, eukalyptus.

Balení 9 ks hvězdiček - 54g +/- 5g

170 Kč
Skladem

Vonné vosky kendl.s jsou odlévané ručně ze sójového vosku, který je zdravější a ekologičtější alternativou ke klasickému parafínovému vosku, neboť se při jeho zahřívání nevylučují žádné škodlivé látky. 

K aromatizaci používám pouze 100% přírodní esenciální oleje.

Levandule - zklidňuje, snižuje napětí a přispívá ke klidnému spánku. Pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. Dezinfikuje a neutralizuje pachy.

Červený pomeranč - navozuje pocit pohody, podporuje klidný spánek a ulevuje při nadměrné fyzické i psychické námaze. Vhodný k provonění domácnosti i kanceláře.

Eukalyptus - ulevuje při dýchacích obtížích, migrénách, bolestech hlavy, vyčerpání. Napomáhá čistit a dezinfikovat vzduch.

Balení obsahuje 9 ks vosků ve tvaru hvězdičky, 1 ks má cca 6g. 

Obsahuje sušené květy levandule a pomerančovou kůru.

 

Použití: do misky aromalampy vložte množství vosku podle požadované intenzity vůně. Pod miskou zapalte neparfemovanou čajovou svíčku. Aromalampa by neměla být nižší než 15 cm, aby nedocházelo k nadměrnému zahřívání vosku. 1 hvězdička uvolňuje vůni min. po dobu 3 hodin.

Bezpečnostní upozornění: Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Pouze k dekoračním účelům, vosk neslouží ke konzumaci. Používejte vhodné nádoby, vosk se po zahřátí rozpouští. Neumisťujte zapálenou aromalampu s voskem poblíž hořlavých materiálů.