Doprava a platba

Možnosti dopravy a platby vašich objednávek.

DOPRAVA

Při objednávce nad 1200 Kč Vám objednávku doručíme zdarma.

 

ZÁSILKOVNA  Česká republika - 69 Kč

Balík si můžete vyzvednout na vámi vybraném odběrném místě téměř kdekoliv v České republice. Jakmile bude balíček připravený, bude Vás Zásilkovna.cz informovat o možném vyzvednutí.

 

ČESKÁ POŠTA - Balík Do ruky - 129 Kč

Česká pošta garantuje doručení balíku na Vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O termínu doručování balíku budete informováni přes SMS a e-mail.

V případě, že Vás doručovatel nezastihne, bude zásilka uložena na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky budete informováni oznámením ve Vaší poštovní schránce. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Úložní dobu na poště si můžete prodloužit, případně požádat poštu o opakované doručení zásilky.

V případě, že si zásilku během úložní doby nevyzvednete, bude zaslána zpět k nám.

 

Zboží odesílám do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky, resp. platby.

 

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ BRNO - zdarma

Balíček je možné po předchozí domluvě osobně předat v Brně-střed.

Balíčky není možné při osobním předání platit v hotovosti, ani kartou. Je možné předat jen již objednávky zaplacené převodem na účet.

 

platba

PŘEVODEM NA ÚČET - 0 Kč

Pro uskutečnění platby převodem na náš účet potřebujete znát kromě čísla účtu také přesnou částku k úhradě a variabilní symbol. Variabilním symbolem je číslo Vaší objednávky, které je vygenerováno v posledním kroku objednávky. Pro přehlednost Vám všechny potřebné údaje zašleme také na email po dokončení objednávky.