DOBRÁ NÁLADA ve spreji

Sprej se směsí 100% esenciálních olejů, jejichž vůně napomáhá k uvolnění při stresových situacích, přispívá k lepší psychické i fyzické pohodě, osvěží a pozvedne náladu.

Použité EO: vanilka, růžový grapefruit, bergamot.

 

290 Kč
Skladem

Vanilka - esenciální olej z vanilky má uklidňující vůni, vanilka je oblíbená zejména pro své uvolňujícími, relaxačními a také afrodiziakálními účinky. Pomáhá při depresích, úzkostech, nervozitě a psychickém vypětí.

Růžový grapefruit - silice z růžového grepu je antidepresivní, stimulující a osvěžující.

Bergamot - esenciální olej z bergamotu zmírňuje psychickou a fyzickou únavu a pomáhá při depresích.

 

Použití: Důkladně protřepejte, aby se všechny esenciální oleje promísily, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Zabraňte přímému kontaktu s kůži, sliznicemi a očima. Zabraňte přímému vdechování. Obsažené esenciální oleje mohou lehce zbarvit světlé tkaniny! 

Složení: denaturovaný alkohol, směs 100 % esenciálních olejů.

Pozn.: Na dně lahvičky se mohou tvořit usazeniny - jedná se o přirozeně se vyskytující částečky esenciálních olejů, které nemají vliv na kvalitu produktu. 

Bezpečnostní upozornění: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Při zasažení očí opatrně vyplachujte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno k vnitřnímu užití. Není testováno na styk s pokožkou.

Kategorie: INTERIÉROVÉ MLHY
Zpět do obchodu