SVĚŽÍ ENERGIE ve spreji

Sprej se směsí 100% esenciálních olejů, jehož vůně je velmi osvěžující. Dodává novou energii, povzbuzuje tělo i mysl a pomáhá se soustředit.  Zmírňuje pocity úzkosti a působí antidepresivně. 

Použité EO: pomeranč, eukalyptus, citron.

 

260 Kč
Skladem

Pomeranč - osvěžuje a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Revitalizuje organismus, dodává energii a pomáhá při únavě a úzkosti.

Eukalyptus - ulevuje při dýchacích obtížích, migrénách, bolestech hlavy, vyčerpání. Napomáhá čistit a dezinfikovat vzduch.

Citron - pomáhá pročistit a detoxikovat celý organismus, podporuje činnost lymfatického systému a vyplavování nečistot z těla. Dodává tělu novou energii, osvěžuje a navozuje pocit pohody a radosti. Svěží citrusová vůně má povzbuzující účinky na tělo i mysl. Citron má také deodorační funkci.

 

Použití: Důkladně protřepejte, aby se všechny esenciální oleje promísily, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Zabraňte přímému kontaktu s kůži, sliznicemi a očima. Zabraňte přímému vdechování. Obsažené esenciální oleje mohou lehce zbarvit světlé tkaniny! 

Složení: denaturovaný alkohol, směs 100 % esenciálních olejů.

Pozn.: Na dně lahvičky se mohou tvořit usazeniny - jedná se o přirozeně se vyskytující částečky esenciálních olejů, které nemají vliv na kvalitu produktu. 

Bezpečnostní upozornění: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Při zasažení očí opatrně vyplachujte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno k vnitřnímu užití. Není testováno na styk s pokožkou.

Kategorie: INTERIÉROVÉ MLHY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení