SVĚŽÍ ENERGIE ve spreji

Sprej se směsí 100% esenciálních olejů, jehož vůně je velmi osvěžující. Dodává novou energii, povzbuzuje tělo i mysl a pomáhá se soustředit.  Zmírňuje pocity úzkosti a působí antidepresivně. 

Použité EO: pomeranč, eukalyptus, citron.

 

290 Kč
Skladem

Pomeranč - osvěžuje a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Revitalizuje organismus, dodává energii a pomáhá při únavě a úzkosti.

Eukalyptus - ulevuje při dýchacích obtížích, migrénách, bolestech hlavy, vyčerpání. Napomáhá čistit a dezinfikovat vzduch.

Citron - pomáhá pročistit a detoxikovat celý organismus, podporuje činnost lymfatického systému a vyplavování nečistot z těla. Dodává tělu novou energii, osvěžuje a navozuje pocit pohody a radosti. Svěží citrusová vůně má povzbuzující účinky na tělo i mysl. Citron má také deodorační funkci.

 

Použití: Důkladně protřepejte, aby se všechny esenciální oleje promísily, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Zabraňte přímému kontaktu s kůži, sliznicemi a očima. Zabraňte přímému vdechování. Obsažené esenciální oleje mohou lehce zbarvit světlé tkaniny! 

Složení: denaturovaný alkohol, směs 100 % esenciálních olejů.

Pozn.: Na dně lahvičky se mohou tvořit usazeniny - jedná se o přirozeně se vyskytující částečky esenciálních olejů, které nemají vliv na kvalitu produktu. 

Bezpečnostní upozornění: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Při zasažení očí opatrně vyplachujte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno k vnitřnímu užití. Není testováno na styk s pokožkou.

Kategorie: INTERIÉROVÉ MLHY
Zpět do obchodu